Ladustamine

Ladustamine

Kas vajate turvalist kohta kus oma vara hoiustada? Näiteks remondi ajaks või kodu vahetamise perioodiks? Või ei ole Teil hooaja varustusele piisavalt ruumi? Meie pakutav laoteenus, miniladu on just Teile:)

Meie ladu asub Tallinnas, Metalli 8 aadressil. Ladu on renoveeritud, küttega ning tolmuvaba – väga sobilikud tingimused, et Teie vara hoiustamise ajal oma väärtust ei kaotaks. Lisaks on kogu ruum 24/7 valve all. Teie vara hoiustatakse tolmukindlalt suletud hoiukastides, mille suurused algavad 4m3-st (1m x 2m x 2m). Ruutmeetri Päeva hind 0,6€-st. See teeb kuu rendi hinnaks vaid 36€!! Võimalik on ka suuremate esemete hoiustamine laokoha alusel, arvestades lihtsalt kasutatava pinna ruutmeetri hinda. 

UUDIS! Nüüdsest pakkume võimalust tuua laokonteiner Teile ukse ette! Ei ole vaja enam muretseda ka oma vara transpordi pärast.

Meie spetsialist teeb Teile hinnapakkumise nii ladustamisele / hoiustamisele kui ka vajadusel transpordile lattu ning aitab samas lahendada kõik muud ladustamisküsimused. 

Uuri lisa info@tellikolimine.ee või +372 5698 7980.

laoteenus, miniladu
laoteenus, miniladu