veoteenus

Veoteenused

Lihtkujul veoteenus on transporditeenuste turul üks nõutuimaid teenuseid. Paraku tiheda konkurentsi tõttu kannatab sageli tehtud töö kvaliteet ja teenuse usaldusväärsus. Enda või oma kliendi vara kahjustamise ja tellimuse mittekorrektse täitmise vältimiseks soovitame Teil pöörduda meie ehk oma ala spetsialistide poole. Meil on lisaks kogemustele ka kõik vajalikud kinnitusvahendid, koormapehmendused, pakkimismaterjalid ja tõstevahendid.

Meie ettevõttel on veoteenuste valdkonnas kogemus 14 aastat.

Veoteenuseid jaotame järgmiselt:

1. Kaubavedu: era- ja äriklientidele, hõlmab endas kliendi poolt valitud sõidukiga kauba transporti aja- ning distantsipõhiselt.

2. Laialivedu ning jaotusvedu: aitame Teil viia soovitud kaubad klientideni ehk adressaatideni kas ühest või mitmest pealekorje kohast. Teenus sisaldab ka dokumenditagastust ning vajadusel ka kohale toimetatud kaupade fototõestust. 

3. Mööbliesemete transport ning paigaldus: vastvalt tellija soovile teostame lisaks mööbli transpordile ka selle kokkupanekut. Oleme kogunud piisavalt teadmisi ja kogemusi, et toime tulla ka kõige keerukamate mööbli paigaldustega.

4. Expressvedu: Kiirete ja ootamatute veovajaduste puhul tuleb appi expressvedu. Tellimusele stardib sõiduk esimesel vabal võimalusel kaupa peale korjama ning toimetab selle otse kliendi poolt antud sihtpunkti. Expressvedsi teostame 24 tundi ööpäevas. Kusjuures sihtpunkt võib asuda ka Eesti Vabariigist väljaspool.

Kiireima pakkumise saamiseks saada juures olev hinnapäringu vorm või võta ühendust meie veoteenuste konsultandiga: info@tellikolimine.ee või +37256987980

Mitme pealekorje puhul lisada kõik aadressid
Mitme mahalaadimise puhul lisada kõik aadressid
Translate »